SQM10AJB-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM10AJB-100R
JLCPCB Part #
C1402927
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 10W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS