FMP300FRF73-7R68
MFR.Part #
FMP300FRF73-7R68
JLCPCB Part #
C1764220
Description
-55℃~+155℃ 3W 7.68Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS