SR0603FR-7W33RL
MFR.Part #
SR0603FR-7W33RL
JLCPCB Part #
C7318981
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS