SR0603KR-7W33RL
MFR.Part #
SR0603KR-7W33RL
JLCPCB Part #
C4063253
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS