SR0402JR-7W2R2L
MFR.Part #
SR0402JR-7W2R2L
JLCPCB Part #
C7016241
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS