SR0402JR-7T7K5L
MFR.Part #
SR0402JR-7T7K5L
JLCPCB Part #
C5759090
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS