RN731ETTP13R8D50
MFR.Part #
RN731ETTP13R8D50
JLCPCB Part #
C4135600
Description
-55℃~+155℃ 13.8Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS