SR0402JR-07390RL
MFR.Part #
SR0402JR-07390RL
JLCPCB Part #
C20166298
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS