AC1210FR-0725R5L
MFR.Part #
AC1210FR-0725R5L
JLCPCB Part #
C4022884
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS