RC0805FR-0734KL
MFR.Part #
RC0805FR-0734KL
JLCPCB Part #
C273957
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS