SR0402FR-7T6K04L
MFR.Part #
SR0402FR-7T6K04L
JLCPCB Part #
C7084579
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS