FMP-50FRF52-1K87
MFR.Part #
FMP-50FRF52-1K87
JLCPCB Part #
C20145115
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS