SR0402FR-7T10RL
MFR.Part #
SR0402FR-7T10RL
JLCPCB Part #
C854481
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS