SR0402FR-7T12RL
MFR.Part #
SR0402FR-7T12RL
JLCPCB Part #
C5759022
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS