SQZ15AJB-7K5
MFR.Part #
SQZ15AJB-7K5
JLCPCB Part #
C3463043
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 15W 7.5kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS