SQZ10AJB-0R91
MFR.Part #
SQZ10AJB-0R91
JLCPCB Part #
C1401715
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 910mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS