AC1210JR-0718RL
MFR.Part #
AC1210JR-0718RL
JLCPCB Part #
C230411
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS