SQP700JB-910R
MFR.Part #
SQP700JB-910R
JLCPCB Part #
C1397189
Package
Plugin,35x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 7W 910Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,35x9.5mm Through Hole Resistors ROHS