AHA50AFB-1R18
MFR.Part #
AHA50AFB-1R18
JLCPCB Part #
C1568615
Description
1.18Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS