CFR100JT-52-620R
MFR.Part #
CFR100JT-52-620R
JLCPCB Part #
C1382822
Description
-55℃~+155℃ 1W 620Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS