MFR-12DTD52-2K37
MFR.Part #
MFR-12DTD52-2K37
JLCPCB Part #
C1385250
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.37kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS