SQP30AJB-430R
MFR.Part #
SQP30AJB-430R
JLCPCB Part #
C1413116
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 30W 430Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS