SQP30AJB-3R9
MFR.Part #
SQP30AJB-3R9
JLCPCB Part #
C3496290
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 30W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS