SQP30AJB-6R8
MFR.Part #
SQP30AJB-6R8
JLCPCB Part #
C1413142
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 30W 6.8Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS