SQP30AJB-16R
MFR.Part #
SQP30AJB-16R
JLCPCB Part #
C1413163
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 30W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS