SQP30AJB-20R
MFR.Part #
SQP30AJB-20R
JLCPCB Part #
C3440708
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 30W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS