SQP30AJB-56R
MFR.Part #
SQP30AJB-56R
JLCPCB Part #
C3424194
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 30W 56Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS