SQP25AJB-36K
MFR.Part #
SQP25AJB-36K
JLCPCB Part #
C1406717
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 25W 36kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS