CFR2WSJT-73-9K1
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-9K1
JLCPCB Part #
C3427790
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.1kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS