AA2512FK-072M4L
MFR.Part #
AA2512FK-072M4L
JLCPCB Part #
C1704538
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 2.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS