SQP25AJB-11R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP25AJB-11R
JLCPCB Part #
C1407665
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 25W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS