RT2512FKE0720K5L
MFR.Part #
RT2512FKE0720K5L
JLCPCB Part #
C2142085
Description
-55℃~+125℃ 20.5kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS