SQP20AJB-11R
MFR.Part #
SQP20AJB-11R
JLCPCB Part #
C3506332
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS