SQP20AJB-39R
MFR.Part #
SQP20AJB-39R
JLCPCB Part #
C1406177
Description
-55℃~+155℃ 20W 39Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS