FMP200FRE52-215K
MFR.Part #
FMP200FRE52-215K
JLCPCB Part #
C1758246
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS