AC1206FR-075K36L
MFR.Part #
AC1206FR-075K36L
JLCPCB Part #
C229721
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS