SQP20AJB-2K7
MFR.Part #
SQP20AJB-2K7
JLCPCB Part #
C1406178
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS