SQP200JB-62R
MFR.Part #
SQP200JB-62R
JLCPCB Part #
C1393033
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 62Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS