SQP200JB-910R
MFR.Part #
SQP200JB-910R
JLCPCB Part #
C1392980
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 910Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS