SQP200JB-4R3
MFR.Part #
SQP200JB-4R3
JLCPCB Part #
C1392940
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.3Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS