AA0402FR-0742K2L
MFR.Part #
AA0402FR-0742K2L
JLCPCB Part #
C4064775
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS