SQP15AJB-100R
MFR.Part #
SQP15AJB-100R
JLCPCB Part #
C3507704
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS