MFR50SDRD52-12K1
MFR.Part #
MFR50SDRD52-12K1
JLCPCB Part #
C1753199
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS