AC1206FR-074R02L
MFR.Part #
AC1206FR-074R02L
JLCPCB Part #
C229680
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS