SQP10AJB-3K9
MFR.Part #
SQP10AJB-3K9
JLCPCB Part #
C1403535
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 3.9kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS