SQM700JB-8R2
MFR.Part #
SQM700JB-8R2
JLCPCB Part #
C1397993
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 7W 8.2Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS