VM2JBR100
MFR.Part #
VM2JBR100
JLCPCB Part #
C2645039
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 100mΩ 2W Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS