SQM200JB-120R
MFR.Part #
SQM200JB-120R
JLCPCB Part #
C1395305
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS