SQM700JB-5R1
MFR.Part #
SQM700JB-5R1
JLCPCB Part #
C3439009
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 5.1Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS