MFP50SBBE52-7K68
MFR.Part #
MFP50SBBE52-7K68
JLCPCB Part #
C3509410
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS